V co věříme a je pro nás důležité

Kdo jsme?

Firma RN KOVO s.r.o. je výrobce a dodavatel, který má více jak 15leté zkušenosti v kovovýrobě. Především s lehkými svařenci z nerezu, oceli a hliníku. Získané zkušenosti následně zužitkovává při výrobě plechových dílů s důrazem na kvalitní zpracování. Jsme pro naše zákazníky partner v oblasti strojírenství.

Co děláme?

Zabýváme se zakázkovou i sériovou kovovýrobou se zaměřením na kompletní výrobu plechových dílů z oceli, nerezu a hliníku. Zaměřujeme se na lehké svařence malosériové výroby.

Co nabízíme?

Zákazníkům nabízíme díly dle jejich požadavků, pokud možno co nejkompletnější. Od výroby až po dodání vlastní dopravou.
Disponujeme pracovišti pro svařování CO² / TIG, tryskání balotinou, broušení, přivařování svorníků zdvihovým zážehem, elektrochemické čištění, signování, zakružování a další zámečnické operace. V kooperaci s našimi ověřenými partnery zajišťujeme laser, ohyb, povrchové úpravy dílů jako je zinkování a lakování. Jsme schopni nabídnout i montáž sestav a podsestav. Vše pod dohledem systematické kontroly kvality.

Naše filozofie

Firma RN KOVO s.r.o. si zakládá na individuálním přístupu k požadavkům zákazníka. Našimi přednostmi jsou vysoká flexibilita, krátké dodací doby, včasné vyřízení objednávek a především kvalitní zpracování finálních výrobků. Jsme zároveň zodpovědný zaměstnavatel kvalifikovaných kolegů.